Bergama 13 Nisan Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Mehmetçiğimize Destek
 
Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için Afrin’de yürütülen Zeytindalı Operasyonu kapsamında görev alan ve gazi olan Mehmetçiğimize destek olmak, şehit düşen Mehmetçiğimizi anmak amacıyla, 13 Nisan Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından organize edilen, “Mehmetçiğimize sevgi ve saygılarımızı kalemle anlatıyoruz.” çalışması, Kaymakam Osman Nuri Canatan’ın katılımıyla 13 Nisan Anadolu Lisesinde düzenlendi.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından başlayan programda 13 Nisan Anadolu Lisesi Öğrenci Başkanı Ezgi Çetin, Okul Müdürü Güven Güleç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz birer konuşma gerçekleştirdiler.
 
Programda konuşan Kaymakam Canatan, “Öğrencilerimizin öncülüğünde gerçekleştirilen ve Mehmetçiğimize verdiğimiz desteği ve var olan güvenimizi ifade etmemizi sağlayan bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Program konuşmaların ardından sona erdi.
 
Çalışma kapsamında Kaymakam Canatan, protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar tarafından kaleme alınan duygu ve düşüncelerin yer aldığı not defterleri, Afrin’de görev yapan Mehmetçiğimize gönderilecektir.