2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
 
 
Sayın Kaymakamımız Osman Nuri Canatan başkanlığında, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının huzur ve güven içinde geçmesi amacıyla okul ve öğrenci güvenliği ile ilgili toplantı yapıldı.
 
Kaymakam Canatan toplantıda yapmış olduğu konuşmasında, “Birinci dönemi sorunsuz bir şekilde geçirdik. İkinci dönemde de tüm kurumlarımızın aynı hassasiyet ve özveri ile çalışacaklarını temenni ediyoruz.” dedi. Konuşmasının devamında ilçemiz için sevindirici bir hizmet olan Şehit Ahmet Gılıç Kız Yurdunun faaliyete girdiğini dile getiren Kaymakam Canatan, ayrıca yardımı muhtaç öğrencilerin tespit edilerek ulaşım, kıyafet ve okul giderlerinin karşılandığını belirtti.
 
Kaymakam Canatan konuşmasını hayırlı bir eğitim öğretim yılı dileyerek noktaladı.
 
Toplantı; gündem maddelerinin görüşülmesi, çözüm önerilerinin sunulması ve gerekli tedbirlerin alınması noktasında tüm çalışmaların eksiksiz olarak yapılmasının kararlaştırılması ile son buldu.
 
Toplantıya Kaymakam Osman Nuri Canatan’ın yanı sıra;  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Nuri Kiraz, İlçe Emniyet Müdürü V. Kenan Akgöllü, İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Avcı, Bakkallar Odası Başkanı M. Salim Söyler, Şoförler Odası Başkanı Mehmet Kızıltaş, Mahalle Muhtarları, Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanlarının katıldı.